Авиабилеты - Белград

Путеводитель - Белград

Дешеві авіаквитки в Белград на Avio.ua! Здійснити подорож до столиці Сербії – вам допоможе Avio.uа. Белград – одне із найдавніших міст Європи. Мандруйте Балканами разом із Avio.ua! Ласкаво просимо в Белград!

 

Історія Белграда

Белград у перекладі означає "біле місто". Белград веде свою історію з III століття до н. е., коли кельти на місці злиття річок Сава та Дунай заснували своє останнє поселення Сингидунум. В I ст. до н. е. Белград захопили римляни. Слов'янська назва міста "Београд" вперше з'являється лише в IX ст.

Внаслідок повстання сербів (1806 та 1815), місто було визволене і стало столицею Сербського князівства. З 1918 року Белград — столиця Об'єднаного королівства сербів, хорватів і словенців (з 1929 - Югославії).

Сьогодні Белград – столиця Сербії.

 

Що варто побачити у Белграді

У Белграді варто відвідати

  • парк Ада-Сіганлія,
  • Національний музей на площі Республіки,
  • дім князя Мілоша,
  • Старий палац.
  • Цікавим місцем є Скадарліе – старовинний квартал белградської богеми, де можна скуштувати традиційні сербські страви.
  • Калемегдан – древня частина міста із старою фортецею та розкопками.
  • Поряд розташований Старі-Град - найдавніша частина Белграда.

 

Транспорт у Белграді

Міський транспорт Белграда включає 112 автобусних, 12 трамвайних і 8 тролейбусних маршрутів. Майже весь громадський транспорт належить компанії "Београд". Система залізничного сполучення Беовоз включає 6 ліній, які сполучають приміські зони з центром міста.

 

Коли летіти до Белграда

Клімат Белграда близький до середземноморського, з теплим літом та м’якою зимою. Середні температури січня та лютого становлять від 0 °C до + 3 °C, липня - + 22 °C. Середньорічна кількість опадів – в межах 700 мм.

 

Бронюйте авіапереліт до Белграда за допомогою Avio.ua!

 

Як потрапити до Белграда

Міжнародний аеропорт імені Миколи Теслі (Belgrade Nikola Tesla Airport – BEG) – головні повітряні ворота Сербії, розташований за 12 км від Белграда.

Рейси до Белграда з України здійснюють наступні авіакомпанії:
К сожалению, нам не удалось найти соответствующих перевозчиков.
До Белграда можна потрапити з таких українських міст:
К сожалению, нам не удалось найти соответствующих городов.

Дешевые рейсы - Белград

Путешествие - Белград

Белгра́д (серб. Београд) — столиця Сербії, найбільше місто країни з населенням понад 1,2 млн. осіб. Белград займає 3,6% території Сербії, 22,5% населення країни проживає у столиці.

Белград — місто з довгою та цікавою історією. Це чарівне місто, з гарними парками, цікавими галереями та музеями, з великими вибором кав'ярень та ресторанів.

Якнайшвидше сплануйте подорож до Белграда разом із Avio.ua!

Читать дальше >>

Отели - Белград

Отели - Белград Бронировать

Аренда автомобиля - Белград

Аренда автомобиля - Белград Проверить

Гарантия
лучшей ценыМы гарантируем лучшую цену.

Нашли дешевле - вернем разницу!
+ 125 UAH в подарок на следующие покупки!

Читать дальше

Почему AVIO.UA?

  • Сравните рейсы всех авиакомпаний

На AVIO.UA вы можете проверить и сравнить лучшие предложения перелета всех авиакомпаний, в том числе бюджетных перевозчиков. Мы предлагаем рейсы от более 600 регулярных авиакомпаний и 130 перевозчиков лоу-кост.

  • Удобная оплата: карта, перевод, наличные

Осуществляя поиск авиабилета, выбирайте удобную для вас форму оплаты. Бронируйте сейчас - заплатите позже! Бронирование позволит зафиксировать стоимость перелета, и впоследствии удобно оплатить билет: платежной картой, традиционным банковским переводом, переводом онлайн, или наличными в нашем офисе или в одном из отделений наших банков: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль, ОТП Банк.

  • Отличное обслуживание клиентов

Специалисты Центра Бронирования AVIO.UA сопровождают и оказывают поддержку клиенту на каждом этапе планирования поездки. Все наши консультанты являются экспертами по планированию путешествия и предложат оптимальный вариант перелета из всех доступных на рынке. Гарантируем, что вы останетесь довольны нашим отличным сервисом. Убедитесь!

Центр Бронирования работает 7 дней в неделю.