Авиабилеты - Бухарест

Путеводитель - Бухарест

Дешеві авіаквитки до Бухареста на Avio.ua! Бухарест – колоритне, жваве та веселе місто. Поринути у його неповторну атмосферу вам допоможе Avio.ua! Бронюйте квитки на Avio.uа і вирушайте в захоплюючу подорож. Широкі бульвари, мальовничі парки з озерами, Тріумфальна арка, розкішні палаци додають Бухаресту паризького шарму. Відвідайте Бухарест разом з Avio.ua ! Здійснити подорож до Бухареста дуже просто – бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua і насолоджуйтесь містом поєднання традицій. Ласкаво просимо до Бухареста!

Бухарест – столиця і найбільше місто Румунії, тут зосереджені економічні, ділові та фінансові зв'язки країни, розташовані урядові резиденції й усі важливі органи управління державою. На сьогоднішній день Бухарест є одним із найрозвиненіших в економічному плані міст Східної Європи.

 

Історія Бухареста

Археологічні знахідки свідчать про те, що перші поселення на території сучасного Бухареста з'явилися ще за часів палеоліту, а от перші письмові згадки про місто належать до XIV ст. За переказами, Бухарест заснував Мірча Старий на честь перемоги над турками. Місто назвали Bucurie, що в перекладі з румунської означає " радість". Цікавим фактом історії міста є те, що Бухарест, як і Рим був заснований на 7 пагорбах.

У 1459 році в околицях Бухареста була закладена фортеця для захисту від турецьких завойовників та все ж у 1526 році румунські князівства опинились під владою Османської імперії. Бухарест, проте, зумів зайняти привілейоване становище, завдяки якому місто успішно розвивалося і вже у 1659 році стало столицею Валахії. Звільнення румунських територій з-під ярма Османа стало можливим лише після революції 1848 року, турецький султан визнав автономію Молдавії і Валахії, об'єднаних в князівство Румунія. Столицею князівства став Бухарест і відтоді він ніколи не поступався жодному іншому місту головною роллю в житті держави.

Період розквіту Бухареста позначився на його вигляді і вже з кінця XIX ст. його називають "Маленьким Парижем". Схожість до французької столиці підсилюють і власна Тріумфальна Арка, зведена у 1920 році, і палаци, побудовані французькими архітекторами на французький манер.

Соціалістична епоха відзначилась будівництвом нового центру, яке вартувало Бухаресту втрати частини колишнього. У 1980-х роках Чаушеску зніс 7000 житлових будинків і 26 церков, що розташовувалися в історичній частині Бухаресту, щоб побудувати міський адміністративний центр. В результаті сформувалось розмаїте та суперечливе місто, де різні періоди історії залишили відгомін у його сучасному вигляді.

 

Що варто побачити в Бухаресті

За кількістю культурних пам'яток Бухарест займає одне з перших місць у світі, а за популярністю серед європейських туристів впевнено утримує позиції вже багато років.

 • Палац Парламенту – колишній Будинок Народу, який був перейменований після падіння комуністичного режиму. Грандіозна споруда 270 х 240 м, що йде під землю на 92 м та височіє на 86 м, вага світильників становить 3500 т. У палаці 6 тисяч кімнат, за площею він поступається лише Пентагону.
 • Тріумфальна арка – пам'ятник був зведений у 1920 році на згадку про загиблих в роки Першої Світової війни румунських солдат. Арку прикрашають скульптурні композиції, на її вершині знаходиться оглядовий майданчик.
 • Палац Контрачені – одна з найстаріших будівель, зведена у 1679-1681 рр., використовувалась як резиденція королів. Зміна правителів спричиняла постійні реконструкції будівлі. У 1977 році палац був перетворений на готель Чаушеску, згодом одне його крило стало музеєм, а інше – резиденцією румунських президентів.
 • Церква Крецулеску – ортодоксальна церква, збудована у 1720 році з червоної цегли, одна з небагатьох будівель, що збереглася до наших днів в первозданному вигляді. Стіни церкви оздоблені фресками, які були нанесені відразу після її відкриття.
 • Музей румунського селянства – один з перших у світі етнографічний музей під відкритим небом, який був відкритий у 1906 році. Тут зібрані твори мистецтва, колекції ремісничих виробів, з поміж яких лише колекція кераміки налічує більше 18 тисяч екземплярів.
 • Чішміджіу" – міський сад, створений за проектом австрійського ландшафтного архітектора Карла Мейера у 1845-1860 рр. Тут посаджено більше 30 000 дерев, рослин і кущів, привезених з усіх куточків Румунії. Надзвичайно ретельно доглянутий сад – улюблене місце відпочинку мешканців та численних гостей міста.


Транспорт в Бухаресті

Міський транспорт Бухареста представлений:


 • Автобуси – 108 маршрутів,
 • Тролейбуси – 37 маршрутів,
 • Трамваї – 45 маршрутів,

Автобуси, тролейбуси, трамваї мають єдину нумерацію. З 1 по 60 – це діапазон нумерації трамваїв, 61-99 – тролейбусний діапазон, від 100 і далі – автобусний.

Метро – 4 лінії, що охоплюють значну частину міста, працює з 5.00 до 24.00

Таксі – універсальний і доступний вид транспорту.

 

Коли летіти до Бухареста

Для Бухареста характерний помірно-континентальний клімат із доволі спекотним літом та мінливою, але м'якою зимою та середньорічною температурою в межах +11°C. Найхолодніший місяць у Бухаресті – січень, денна температура повітря становить близько +2°С, а нічна опускається до -6°С. Найтепліший у місті – липень, вдень температура повітря сягає і +30°С, а вночі втримається біля позначки +16°С. Більша частина опадів випадає восени та взимку, а літо залишається сухим та жарким.

У Бухаресті відслідковуються усі 4 пори року і місто відповідно до них змінює свій вигляд. Можливо зима не найкращий час для відвідування Бухареста, хоча вона тут доволі м'яка та комфортна, літо жарке, а от навесні тут особливо гарно – буяє зелень парків та скверів, розцвітають троянди, яких тут безліч, осінь теж милує око різнобарв'ям квітів та дерев.

На Avio.ua ви знайдете найзручніші сполучення до Бухареста за найкращими цінами у будь-яку пору року!

 

Як потрапити у Бухарест– розташований за 9 км від Бухареста.

– найзавантаженіший аеропорт Румунії, розташований за 16 км на північний захід від Бухаресту.

Рейси до Бухареста з України здійснюють наступні авіакомпанії:
К сожалению, нам не удалось найти соответствующих перевозчиков.
До Бухареста можна потрапити з таких українських міст:
К сожалению, нам не удалось найти соответствующих городов.

Дешевые рейсы - Бухарест

Путешествие - Бухарест

Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу і це надає йому особливого, неповторного колориту. Потрапивши до румунської столиці, вас в першу чергу вразить велич та деяка помпезність його центральної частини, а згодом – контрастність, яку ви помічатимете скрізь. Ультрасучасні будівлі американського типу і Тріумфальна арка, монументалізм комуністичної епохи та будівлі візантійського стилю, французька розкіш і національний характер – все це мирно співіснує в архітектурі цього дивовижного міста. Характерною особливістю забудови міста є поєднання архітектурних стилів різних епох, напрямків та країн і практично повна відсутність однотипних будівель.

Столиця Румунії надзвичайно багата на музеї, найпопулярнішими з яких є Художній музей, Музей історії Румунії, Музей Музики, Музей техніки, Музей села, тому її справедливо називають містом-музеєм.

У Бухаресті панує неповторна атмосфера старовини і гармонії. AVIO.ua запрошує вас відвідати Бухарест і відчути його характерний шарм.

Читать дальше >>

Отели - Бухарест

Отели - Бухарест Бронировать

Аренда автомобиля - Бухарест

Аренда автомобиля - Бухарест Проверить

Гарантия
лучшей ценыМы гарантируем лучшую цену.

Нашли дешевле - вернем разницу!
+ 125 UAH в подарок на следующие покупки!

Читать дальше

Почему AVIO.UA?

 • Сравните рейсы всех авиакомпаний

На AVIO.UA вы можете проверить и сравнить лучшие предложения перелета всех авиакомпаний, в том числе бюджетных перевозчиков. Мы предлагаем рейсы от более 600 регулярных авиакомпаний и 130 перевозчиков лоу-кост.

 • Удобная оплата: карта, перевод, наличные

Осуществляя поиск авиабилета, выбирайте удобную для вас форму оплаты. Бронируйте сейчас - заплатите позже! Бронирование позволит зафиксировать стоимость перелета, и впоследствии удобно оплатить билет: платежной картой, традиционным банковским переводом, переводом онлайн, или наличными в нашем офисе или в одном из отделений наших банков: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль, ОТП Банк.

 • Отличное обслуживание клиентов

Специалисты Центра Бронирования AVIO.UA сопровождают и оказывают поддержку клиенту на каждом этапе планирования поездки. Все наши консультанты являются экспертами по планированию путешествия и предложат оптимальный вариант перелета из всех доступных на рынке. Гарантируем, что вы останетесь довольны нашим отличным сервисом. Убедитесь!

Центр Бронирования работает 7 дней в неделю.