Авиабилеты - Киото

Путеводитель - Киото

Дешеві авіаквитки до Кіото на Avio.uа! Кіото – імператорська столиця у минулому та сучасна культурна столиця вражає унікальністю та красою.
Відвідати Кіото – колиску японської цивілізації вам допоможе Avio.uа! Бронюйте квитки на Avio.uа та вирушайте у захоплюючу подорож. Пагоди та храми, японські сади та сади каміння і моху, вистави кабукі та гейші у районі Гіон, колорит, спокій і гармонія – все це Кіото – місто, яке відвідують мільйони туристів. Приєднуйтесь до них і ви, замовляйте квитки на Avio.uа та здійсніть подорож у часі! Здійснити подорож до Кіото дуже просто – бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.uа і насолоджуйтесь містом-музеєм. Ласкаво просимо до Кіото!


Доля була милосердною до Кіото і зберегла його, попри всі перипетії, у майже первозданному вигляді, а тому атмосферу традиційного японського середньовічного міста можна відчути лише тут. Історичний пейзаж міста доповнився сучасними будинками, неоновими вивісками, офісними центрами, торгово-розважальними комплексами і це природно, адже місто не живе минулим, просто ретельно та дбайливо його оберігає.

 

Історія Кіото

Своєю появою Кіото завдячує японському імператору Камму, який, остерігаючись надмірного впливу буддійського духовенства, вирішив перенести столицю з Нари в інше місце. Вибір впав на село Уда, що знаходилось в провінції Ямасіто і він не був випадковим, адже місце для нової столиці було вибране за канонами китайського мистецтва геомантії. Місто, що бере свій початок з 794 року, назвали Хэйан-ке – "столиця спокою та миру", а згодом змінили назву на Кіото – "столиця". Столичний статус місто зберігало до 1868 року, доки повноваження не були передані Едо (колишня назва Токіо) і, якщо Токіо іменували Східною столицею, то Кіото – Західною столицею Японії.

На початок ХХ ст. Кіото було розвинутим промисловим містом з високим рівнем культури та освіти, тут існувала система електро та водопостачання, розгалужені транспортні мережі.

Реальна загроза знищення нависла над Кіото під час другої світової війни. Разом з Хіросімою та Нагасакі місто було частиною плану з випробування атомної бомби. Кіото, проте, вдалося уникнути неймовірно важких випробувань, які випали на долю двох інших міст з цього підступного плану, а тому воно збереглось у своєму первозданному вигляді.

Самобутнє місто з 2000 храмів, дивовижними палацами і замками є справжньою скарбницею культурних та духовних надбань Японії і внесене до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

Що варто побачити в Кіото

У Кіото знаходиться більше 20% національних культурних скарбів, 17 споруд міста становлять Золотий культурний фонд Японії та внесені до списку ЮНЕСКО, як Об'єкти Світової Спадщини.

 • Кокедера (Храм моху) – діючий буддійський монастир, збудований у 710-794 рр., знаменитий Садом моху, де зібрано 120 різних видів моху, Золотим ставом, садом каміння та Чайними будиночками XIV ст.
 • Козандзі – буддійський храм XIII ст., в якому зберігаються національні культурні цінності, серед яких особливе місце займає сувій Тедзюгіга, на якому у послідовності розміщені чорно-білі картинки без супровідного тексту, які вважають прабатьками сучасних коміксів.
 • Сімогамо дзіндзя – важливий синтоіський храм, одне із найстаріших святилищ Японії, на його території збереглося 53 будівлі, функція Святилища – захист Кіото від несприятливих погодних умов та явищ.
 • Дайгодзі – буддійський храмовий комплекс IX ст., місце поховання імператора Дайго, знаменитий японським садом, створеним для свята о-ханамі (милування цвітом сакури), улюблене місце туристів.
 • Кінкакудзі (Золотий павільйон) – символ Кіото, стіни і дах храму покриті щонайтоншими листами золота, це одна з найвідоміших будівель не лише Кіото, але й усієї Японії, центр паломництва туристів з усіх куточків світу.
 • Тодзі (Східний Храм) – буддійський храм, зведений у 796 році, знаменитий 5-ярусною пагодою – найвищою в Японії дерев'яною спорудою заввишки 55 м, що стала одним із символів Кіото, та буддійськими скульптурами.
 • Район Гіон – один з найвідоміших розважальних районів, де традиційна японська культура зберігається впродовж століть, місце, відоме присутністю гейш, котрі зберігають древні традиції і секрети майстерності розважання гостей, та театром "Мінамідза" з виставами "кабукі".

 

Транспорт в Кіото

Кіото має налагоджену систему міського транспорту, яка представлена:

 

 • Метро – працює 2 лінії, потяги ходять з 5.30 до 23.30,
 • Автобуси – місто обслуговує декілька автобусних компаній, для переміщення по центру варто обирати зелені автобуси компанії Kyoto City Buses, а червоні автобуси компанії Kyoto Bus – для відвідування місцевих пам'яток,
 • Таксі – в Кіото найвища концентрація таксі з поміж інших японських міст, поїздка в таксі може стати не лише комфортнішою, але і економічнішою альтернативою автобусам в поїздках на короткі і середні відстані для групи з трьох і більше чоловік,
 • Рікші – особливий тип туристичного транспорту, та прогулянка на ньому – задоволення не з дешевих.

 

Коли летіти до Кіото

Клімат у Кіото помірно континентальний, зумовлений розташуванням міста в западині і недоступністю до моря. Для міста характерні плюсові температури повітря впродовж усього року та доволі велика кількість опадів.

Зима в Кіото м'яка та суха з середніми показниками температури в межах від +5°С до +7°С, і лише у найхолоднішому місяці року – січні – може іноді опускатися до 0°C.

У літні місяці температура повітря сягає відмітки +25°С +28°С, середня температура серпня – найвища і складає +33°C. З червня по вересень в Кіото триває сезон дощів, тому повітря у цей період вологе і спекотне.

Максимально сприятливими сезонами для відвідування Кіото є, безперечно, весна, яка тут доволі затяжна, продовжується від березня до червня і полонить неземною красою квітучих сакур та тепла, лагідна, але коротка осінь, яка триває з жовтня по листопад.

 

Як потрапити у Кіото

Найближчий до Кіото міжнародний аеропорт:

Аеропорт Кансай (Осака) (Kansai International Airport Co Ltd – KIX) – призначений для обслуговування міст Осака і Кіото, розташований за 60 км від Кіото. Між аеропортом і Кіото ходить потяг-експрес Харука з інтервалом 30 хвилин.

Аеропорт Наріто (Токіо) (Narita International Airport – NRT) – міжнародний аеропорт, розташований в східній частині Великого Токіо, за 75 км від центру міста. Токіо і Кіото пов'язані між собою лініями суперекспресів і для того, щоб дістатися Кіото потрібно 140 -160 хвилин.

Рейси до Кіото з України здійснюють наступні авіакомпанії:
К сожалению, нам не удалось найти соответствующих перевозчиков.
До Кіото можна потрапити з таких українських міст:
К сожалению, нам не удалось найти соответствующих городов.

Дешевые рейсы - Киото

Путешествие - Киото

Кіото – одне з найважливіших міст Японії, імператорська столиця у минулому і сучасна столиця префектури Кіото на острові Хонсю. В оточенні прекрасних садів, з вулицями, спроектованими понад тисячу літ тому, з безліччю прекрасних храмів та палаців. Кіото має статус колиски японської цивілізації та центру розвитку мистецтва, релігії та філософії.

Кіото – унікальне місто, тут знаходиться більше 2-х тисяч храмів та монастирів, сотні парків і садів, десятки старовинних палаців та пагод та особливої неповторності надає йому дивовижна гармонія усіх давніх та новітніх споруд з навколишнім ландшафтом.

Місто, назване колись Хэйан-ке – столицею спокою та миру, дарує саме такі відчуття – спокою, миру і гармонії, а тому усіх, кому поталанить побувати у Кіото, можна назвати щасливчиками.

Якщо ви вирішили відвідати Кіото – звертайтесь на Avio.uа – ми запропонуємо найкращі сполучення за найдоступнішими цінами.

Читать дальше >>

Отели - Киото

Отели - Киото Бронировать

Аренда автомобиля - Киото

Аренда автомобиля - Киото Проверить

Гарантия
лучшей ценыМы гарантируем лучшую цену.

Нашли дешевле - вернем разницу!
+ 125 UAH в подарок на следующие покупки!

Читать дальше

Почему AVIO.UA?

 • Сравните рейсы всех авиакомпаний

На AVIO.UA вы можете проверить и сравнить лучшие предложения перелета всех авиакомпаний, в том числе бюджетных перевозчиков. Мы предлагаем рейсы от более 600 регулярных авиакомпаний и 130 перевозчиков лоу-кост.

 • Удобная оплата: карта, перевод, наличные

Осуществляя поиск авиабилета, выбирайте удобную для вас форму оплаты. Бронируйте сейчас - заплатите позже! Бронирование позволит зафиксировать стоимость перелета, и впоследствии удобно оплатить билет: платежной картой, традиционным банковским переводом, переводом онлайн, или наличными в нашем офисе или в одном из отделений наших банков: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль, ОТП Банк.

 • Отличное обслуживание клиентов

Специалисты Центра Бронирования AVIO.UA сопровождают и оказывают поддержку клиенту на каждом этапе планирования поездки. Все наши консультанты являются экспертами по планированию путешествия и предложат оптимальный вариант перелета из всех доступных на рынке. Гарантируем, что вы останетесь довольны нашим отличным сервисом. Убедитесь!

Центр Бронирования работает 7 дней в неделю.