Авиабилеты - Харьков

Путеводитель - Харьков

Завітайте у "першу столицю" України разом із Avio.ua! Здійснити подорож до Харкова дуже просто - бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua та насолоджуйтесь містом, яке полонить вас різноманітністю архітектурних стилів, традицій та ідей. Харків - місто славетних традицій, місто незвичайної долі, яке пишається своїм історичним минулим. Пройдіться найбільшою площею Європи, пориньте у багате культурне життя Харкова і просто добре відпочиньте. Забронюйте подорож до Харкова вже зараз за допомогою Avio.ua!

 

Історія Харкова

Ще в часи Київської Русі на місці Харкова знаходилося древнє місто Донець. Назва міста походить, ймовірно, від річки - "Хар-Кобе". З початку 17 ст. Харківщина належала до Московської держави, але аж до 1650 року тут не було осілого населення. В період козацтва Харків стає центром Харківського слобідського козацького полку. Місто мало фортецю з баштами і підземними ходами.

Важливою подією в історії міста було заснування в 1805-му році Харківського Університету, що послужило потужним поштовхом до перетворення провінційного міста з 10-ти тисячним населенням на важливий освітній і науковий центр сходу України. В 1940-му році кількість переважно промислових підприємств в місті досягла 200-т, об'єм продукції виріс порівняно з 1913 роком у 12 разів. У 1980 році в Харкові налічувалося понад 2 500 вулиць і провулків та 26 площ.

Сучасний Харків - промисловий, діловий, науковий, культурний центр на сході України.

 

Що варто побачити в Харкові

 

 • Харківська площа Свободи (колишня Дзержинського) — одна із найбільших в Європі. Площа Свободи спланована в 20-х роках XX ст. архітектором Троценко. Вона займає 11.6 га, її протяжність по найбільшій осі становить 750 м.
 • Харківський зоопарк – чудове місце для проведення вільного часу.
 • Покровський собор – збудований у 1689 році, одна із найстаріших будівель міста.
 • Пам’ятник Т. Г. Шевченку – один із найстаріших пам’ятників "Кобзарю" в Україні.


  Харків є другим після Києва культурним центром України. Тут діють численні культурні заклади — театри, музеї, бібліотеки, центри розвитку і дозвілля. Місто має велику кількість парків і скверів, історія заснування і розвитку декотрих з яких налічує понад 100-літній період, та багатий природно-заповідний фонд.

 

Транспорт у Харкові

Харків є одним із найбільших транспортних центрів в Україні.

 

 • Метро - харків'ян та гостей міста обслуговують 29 станцій метрополітену, експлуатаційна довжина його ліній становить майже 40 км. Схема метрополітену складається з 3-х самостійних ліній, які взаємно перетинаються: Холодногірсько-заводської - завдовжки 17,2 км, Салтівської 10,4 км, Олексіївської – 10 км.
 • Трамвай – у Харкові існує 14 трамвайних маршрутів, довжина ліній – 242 км.
 • Тролейбус - станом на початок 2012 року існує 24 маршрути. Найдовший - № 3 (оборотний рейс: 31.4 км), найкоротший - № 7 (оборотний рейс: 4.85 км). Рух тролейбусів здійснюється з 6:00 до 22:00.
 • Автобус – популярний вид транспорту в Харкові. Таксі – у Харкові розвинена мережа маршрутів таксі.

 

Коли летіти до Харкова

Клімат Харкова є помірно-континентальним, з тривалою, проте не суворою зимою, для якої характерні часті відлиги. Літо в місті помірно тепле, іноді спекотне. Середня температура року становить + 6,9 °C (у січні — 7, у липні + 20). Середня кількість опадів за рік 513 мм, найбільша — в червні та липні, але, незважаючи на це, влітку в Харкові дуже комфортно: тут прекрасні парки, сквери, фонтани, багато літніх кав’ярень.

Отож врахуйте погодні умови і забронюйте авіапереліт до Харкова за допомогою Avio.ua!

 

Як потрапити до Харкова

Аеропорт "Харків" (Kharkiv International Airport — HRK) — міжнародний аеропорт, розташований за 12 км на південь від центру Харкова, один з найбільших у Східній Україні.

Рейси до Харкова з України здійснюють наступні авіакомпанії:
К сожалению, нам не удалось найти соответствующих перевозчиков.
До Харкова можна потрапити з таких українських міст:
К сожалению, нам не удалось найти соответствующих городов.

Дешевые рейсы - Харьков

Путешествие - Харьков

Харків - великий науковий, культурний, промисловий і транспортний центр України. Друге за кількістю населення місто в Україні. Місто розташоване у північно-східній частині України, на межі двох ландшафтних зон - Лісостепу та Степу. Особливість індустріального велетня Харкова полягає в тому, що серед подібних міст він один з найзеленіших.

Харкову була присуджена Премія Європи-2010, це перше місто в Україні, яке отримало цю нагороду.

А найкращі пропозиції сполучень до Харкова за найвигіднішими цінами ви знайдете на Avio.ua!

Читать дальше >>

Отели - Харьков

Отели - Харьков Бронировать

Аренда автомобиля - Харьков

Аренда автомобиля - Харьков Проверить

Гарантия
лучшей ценыМы гарантируем лучшую цену.

Нашли дешевле - вернем разницу!
+ 125 UAH в подарок на следующие покупки!

Читать дальше

Почему AVIO.UA?

 • Сравните рейсы всех авиакомпаний

На AVIO.UA вы можете проверить и сравнить лучшие предложения перелета всех авиакомпаний, в том числе бюджетных перевозчиков. Мы предлагаем рейсы от более 600 регулярных авиакомпаний и 130 перевозчиков лоу-кост.

 • Удобная оплата: карта, перевод, наличные

Осуществляя поиск авиабилета, выбирайте удобную для вас форму оплаты. Бронируйте сейчас - заплатите позже! Бронирование позволит зафиксировать стоимость перелета, и впоследствии удобно оплатить билет: платежной картой, традиционным банковским переводом, переводом онлайн, или наличными в нашем офисе или в одном из отделений наших банков: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль, ОТП Банк.

 • Отличное обслуживание клиентов

Специалисты Центра Бронирования AVIO.UA сопровождают и оказывают поддержку клиенту на каждом этапе планирования поездки. Все наши консультанты являются экспертами по планированию путешествия и предложат оптимальный вариант перелета из всех доступных на рынке. Гарантируем, что вы останетесь довольны нашим отличным сервисом. Убедитесь!

Центр Бронирования работает 7 дней в неделю.